Срібло сьогодні зафіксувалося вище цінової позначки 20,5 дол./унція

Срібло сьогодні зафіксувалося вище цінової позначки 20,5 дол./унція. На поточний час операції з активним ф'ючерсом на срібло (грудень) обмежені діапазоном 20,550-20,820 дол./унція. Ціна останньої угоди зі сріблом становить 20,570 дол./унція, що на 0,7% нижче ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 14 листопада на Товарній біржі Нью-Йорка COMEX склала 20,722 дол./унція.

З початку дня унція срібла на COMEX подешевшала на 9,7 цента. Негативна динаміка котирувань обумовлена технічною корекцією і ослабленням інтересу до покупок. Срібло на COMEX напередодні подорожчало через зростання попиту на золото. Офіційна ціна срібла за підсумками торгів 14 листопада підвищилася на 28 центів/унція (+1,4%). При цьому котирування срібла на COMEX досягли максимуму за три дні, піднявшись до цінової позначки 20,885 дол./унція, забезпечивши премію для закриття довгих позицій.

Сьогодні срібло торгується в негативній ціновій зоні, що додатково обумовлене фіксацією прибутку на ринку золота. По всій видимості, сьогодні і в найближчі дні цінова динаміка котирувань срібла на COMEX буде обмежена рівнем підтримки 20,500 дол./унція і рівнем опору 20,900 дол./унція, вважають експерти.

У попередньому місяці на торгах 30 жовтня котирування срібла досягли максимального значення за місяць - 23,095 дол./унція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся