Сенатор Маккейн заявив про зв'язок WikiLeaks із Росією

Сенатор Маккейн заявив про зв'язок WikiLeaks із Росією
Фото: сенатор Маккейн пов'язав організацію WikiLeaks із Росією

Для американського сенатора є очевидним, що WikiLeaks мають зв'язки з РФ

Сенатор Конгресу Сполучених Штатів Америки Джон Маккейн заявив, що організація WikiLeaks пов'язана з Росією. Про це повідомляє Washington Examiner.

"Я не можу цього стверджувати, але очевидно, що WikiLeaks мала зв'язки з Росією", - сказав сенатор.

При цьому він зауважив, що немає жодних доказів таких зв'язків.

Відповідаючи на питання, чи мала Росія відношення до публікації WikiLeaks про методи кібершпіонажу, використовувані Центральним розвідувальним управлінням (ЦРУ), Маккейн сказав: "Ні, звичайно, немає, це був хтось, хто сидить у підвалі свого будинку в одній нижній білизні, курячи цигарки".

На думку сенатора, необхідно зробити "ще багато" в області посилення кібербезпеки, оскільки, якщо хакери "змогли зламати ЦРУ", то вони "можуть проникнути до кого завгодно". Він висловив занепокоєння, що кіберзлочинці "продемонстрували здатність" дістатися до "найважливіших секретних матеріалів".

Нагадаємо, раніше портал Wikileaks опублікував новий витік даних під назвою Vault 7. У ньому міститься більше 8 тисяч документів ЦРУ, які свідчать про існування систем кіберстеження, розробку вірусних програм і спроби зламати антивірусне програмне забезпечення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся