Сьогодні набув чинності закон про зниження акцизу на старі авто

НовиниПолітика    01.08.2016 - 11:52
Фото: закон про зниження акцизу на б/у авто набув чинності
Фото: закон про зниження акцизу на б/у авто набув чинності

Закон буде діяти до 31 грудня 2018 року

Сьогодні, 1 серпня 2016 року, набув чинності закон про зниження акцизу на старі авто.

Деталі закону про зниження акцизу на авто

Так, згідно з документом, до 31 грудня 2018 року встановлюються знижені ставки акцизного податку на автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей (крім моторних транспортних засобів товарної позиції 8702), включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони, гоночні автомобілі та інші транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням та з кривошипно-шатунним механізмом

При цьому зниження акцизів на б/у авто не застосовуються для легкових автомобілів, якщо вони мають походження з країни-агресора, вироблені до 1 січня 2010 року, або ввозяться на митну територію України для продажу, обміну, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки.

За період дії закону на пільгових умовах можна ввезти не більше 3 автомобілів на одну людину.


На думку експертів, у результаті зниження акцизу на автомобілі вартість б/у авто знизиться на 25-30%.

зокрема, голова Асоціації дилерів автомобілів з пробігом Тарас Коваленко прогнозує, що в результаті зниження акцизу вартість підтриманих автомобілів в Україні знизиться приблизно на 25-30%.

При цьому, за оцінкою директора AUTO-Consulting Олега Омельницького, після вступу в силу закону №3251 різниця в ціні на імпортні вживані легкові машини буде становити від 500 до 4 тис. євро.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко схвалив зниження акцизів на імпорт б/у автомобілів 4 липня.

On Top