Сьогодні відбудеться четвертий раунд переговорів Україна-Росія-ЄС щодо поставок газу в Україну

2 червня відбудеться четвертий раунд тристоронніх переговорів у складі Україна-Росія-ЄС з питань поставок російського газу в Україну.

2 червня відбудеться четвертий раунд тристоронніх переговорів у складі Україна-Росія-ЄС з питань поставок російського газу в Україну. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

"НАК "Нафтогаз України" налаштована на продовження переговорів з ВАТ "Газпром" у конструктивному руслі", - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, попередні переговори у вказаному форматі відбулися 30 травня у Берліні. За їх підсумками 30 травня "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" 786,3 млн дол. США за газ, імпортований у лютому-березні 2014 р., повністю сплативши постачання природного газу в Україну за I квартал 2014 р. за ціною 268,5 дол. за тис. куб. м, яка не оскаржується "Нафтогазом".

З квітня 2014 р. "Газпром" підвищив ціну на газ для "Нафтогазу" з 268,5 дол. за тис. куб. м до 485 дол. за тис. куб. м. "Нафтогаз" з цим підвищенням не згоден.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся