ru ua

Операції з нафтовим ф'ючерсом Brent на листопад будуть виконані за ціною 110,97 дол./бар

Укладені на біржі ICE Futures Europe в Лондоні операції з нафтовим ф'ючерсом Brent на листопад будуть виконані за ціною 110,97 дол./бар., випливає з матеріалів біржі. Призначена ціна виконання угод відповідає сьогоднішньому значенням біржовий індикатор IPE Brent Index, що відображає середню за 21 день індикативну ціну spot умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk).

У відповідності з правилами торгівлі на біржі ICE Futures Europe, ціна нафтової суміші BFOE (значення IPE Brent Index), що встановилася на наступний день після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Сьогодні на біржі ММВБ-РТС ціна закриття позицій по ф'ючерсу Brent буде такою ж, як і ціна виконання операцій по ф'ючерсу Brent на біржі ICE Futures Europe. Ціна виконання угод для ф'ючерсу Urals на біржі ММВБ-РТС буде розрахована за формулою: IPE Brent Index плюс середній за 14 календарних днів спред між цінами spot на нафту Urals і на нафту Brent, визначений відповідно до методики агентства platt's.