Здача в експлуатацію першої черги "Охматдиту" запланована на 1 червня 2017

НовиниСуспільство    08.10.2016 - 11:27
Фото: Дмитро Шутовський
Фото: Дмитро Шутовський
Суд планує повернути забудовнику арештовані по справі "Охматдиту" 62 млн гривень Суд обрав запобіжний захід двом фігурантам справи про розкрадання грошей на "Охматдит"

В відкритих відділеннях не буде стаціонару

Здача в експлуатацію першої черги "Охматдиту" запланована на 1 червня 2017 року. Про це повідомив директор держпідприємства "Укрмедпроектбуд" Дмитро Шутовський інтерв'ю РБК-Україна.

"Я бачу політичну дату пуску першої черги - 1 червня 2017 року - День захисту дітей, і я роблю все, щоб це зробити", - сказав він.

Шутовский також додав, що в нових відділеннях не буде постійного перебування дітей, в ньому не передбачений дитячий стаціонар. Операційні та стаціонар будуть у другій черзі.

"Я сподіваюся віддати будівництво другої черги на великий тендер якійсь зарубіжній компанії. Друга черга - це відділення пересадки кісткового мозку і операційні хірургії. Цю частину ми плануємо добудувати в 2017-2018 роках", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун не змогла назвати терміни закінчення будівництва клініки "Охматдит".

Теги: Охматдит
Читайте в розділі

В "Укравтодорі" розповіли, в яких областях заплановано ремонт доріг на 2017

"Яндекс" запустив сервіс замовлення таксі в Києві

Балчун має намір ініціювати будівництво високошвидкісних колій High speed

On Top