У Рахунковій палаті з'явиться 9 уповноважених з основних напрямків діяльності

У Рахунковій палаті з'явиться 9 уповноважених з основних напрямків діяльності
Фото: Ірина Луценко (rada.gov.ua)

Три кандидатури має право вносити голова ВР

Восени 2017 року в закон "Про Рахункову палату" будуть внесені зміни. Про це розповіла представник президента України у ВР Ірина Луценко в ефірі "5 каналу".

За її словами, буде призначено 9 уповноважених, які будуть представляти всі напрями діяльності Рахункової палати.

"Три кандидатури має право вносити голова ВР. Там дуже багато повноважень виноситься на цих дев'ять державних представників, які будуть представляти основні напрямки Рахункової палати", - розповіла Луценко.

Раніше глава НАПК Корчак Наталія закликала Рахункову палату перевірити діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції.

"НАПК повинно бути перевірено Рахунковою палатою. Розуміючи, як проходить заміна членів Рахункової палати, я розумію, що це може бути елемент ангажованості при оцінці нашої діяльності", - заявила Корчак.

За її словами, законодавство про діяльність НАПК повинно бути вдосконалене. У свою чергу спікер Ради Андрій Парубій зазначив, що парламент повинен виробити рекомендації для вирішення проблем з діяльністю НАПК.

Нагадаємо, навесні цього року Рада не змогла з першого разу призначити членів Рахункової палати.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся