СБУ виявила в Одесі конвертцентр з обігом понад 30 млн гривень у місяць

НовиниФінанси    26.06.2017 - 22:40
Фото: в Одесі ліквідовано конвертцентр (УНІАН)
Фото: в Одесі ліквідовано конвертцентр (УНІАН)

У момент зняття готівки був затриманий кур'єр

Співробітники Служби безпеки України спільно з фіскальною службою в припинили діяльність конвертцентру з місячним оборотом понад 30 млн гривень в Одесі. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як повідомляється, центр організував місцевий житель, який відкрив для цього кілька фірм, через які проводились фіктивні операції.

Замовниками послуг конвертаційного центру були кілька десятків підприємств регіону, які таким чином ухилялися від сплати податків і легалізовано тіньові доходи.

У результаті обшуків, проведених співробітниками СБУ в офісах центру і місцях проживання фігурантів справи співробітники спецслужби вилучили печатки та штампи фіктивних підприємств, оргтехніку та фінансову-бухгалтерську документацію, яка доводить проведення нелегальних операцій.

altaltaltaltalt
 

Фото: СБУ "накрила" черговий конвертцентр

Крім того, був затриманий один з кур'єрів конверта при знятті готівкою 250 тис. гривень.

Накладено арешт на рахунки чотирьох підприємств, які використовувались організаторами протиправного бізнесу. За попередніми висновками експертів, через конвертаційний центр державі завдано збитків на понад 36 млн гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в Миколаївській області СБУ викрила конвертцентр з обігом в 200 млн гривень.

On Top