ua en ru

СБУ виявила розкрадання більше 9 мільйонів гривень на "Охматдиті"

СБУ виявила розкрадання більше 9 мільйонів гривень на "Охматдиті" Фото: проти підозрюваних було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 5 ст. 191 ККУ

За попередньою змовою з посадовцями бізнесмени штучно завищили вартість обладнання та робіт

Співробітники Служби безпеки України викрили розкрадання чиновниками та підприємцями більше дев’яти мільйонів гривень на київській дитячій лікарні "Охматдит". Про це повідомляє прес-служба СБУ.


"Протягом 2012-2014 років спеціалізоване державне підприємство отримало з бюджету кошти на закупівлю медичного обладнання та добудову дитячої лікарні. Для реалізації завдань чиновники уклали договір з приватною комерційною структурою. Правоохоронці встановили, що за попередньою змовою з посадовцями бізнесмени штучно завищили вартість обладнання та робіт на 9,2 мільйона гривень", - йдеться в повідомленні.

Також співробітники СБУ спільно з поліцією під час обшуків в офісах та за місцями проживання у шести фігурантів справи, серед яких один й досі діючий чиновник, вилучили документи, печатки та інші докази, які доводять розкрадання державних коштів, виділених дитячій лікарні.

Як зазначили в СБУ, наразі триває досудове слідство.

Окрім цього, було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, СБУ викрила чиновників, які торгували базою даних митниці.