ua en ru

СБУ викрила незаконну схему легалізації іноземців в Україні

11:40 15.11.2017 Ср
2 мин
Злочинці реєстрували іноземців, використовуючи підроблені печатки прикордонної служби
СБУ викрила незаконну схему легалізації іноземців в Україні Фото: СБУ

Служба безпеки України (СБУ) викрила схему незаконної легалізації іноземців в Україні. Про це повідомляє прес-служба СБУ в Facebook.

"Співробітники СБУ спільно з Державною міграційною службою припинили діяльність організованого угруповання, учасники якої організували незаконну легалізацію іноземців на території України", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, правоохоронці встановили, що зловмисники реєстрували іноземців в київському регіоні, використовуючи підроблені печатки прикордонної служби, та шляхом укладення фіктивних шлюбів з громадянами України.

Так, протягом останніх 3 років було підроблено документи понад 200 іноземних громадян. Частину мігрантів у подальшому зловмисники планували нелегально переправити через державний кордон, в країни Євросоюзу.

#СБУ блокувала протиправну схему легалізації іноземців в Україні Співробітники Служби безпеки України спільно з Державн...

Опубліковано Служба безпеки України 15 листопад 2017 р.

Під час перевірки адрес масової реєстрації іноземців з числа громадян Росії і країн Близького Сходу оперативники СБУ встановили факти внесення неправдивих відомостей у документи, що послужили підставою для легалізації іноземців з країн терористичного ризику.

Зазначається, що Державною міграційною службою розпочато процес скасування вже діючих незаконно оформлених документів.

За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 332 КК. Тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники СБУ викрили учасників ринку скрапленого газу на несплаті 1,3 млрд гривень податків та обов'язкових платежів.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: