ru ua

СБУ перехопила розмови ватажків бойовиків щодо погодження з Кремлем розподілу влади у "ДНР"

СБУ перехопила розмови ватажків бойовиків щодо погодження з Кремлем розподілу влади у "ДНР" Колаж РБК-Україна

Запис розмов відбувся через тиждень після смерті Захарченка

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) перехопили розмови ватажків терористичної організації "ДНР", у яких вони обговорюють зміни у "владній структурі" так званої республіки та погодження цих дій з Кремлем. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зокрема, 6 вересня 2018 року приблизно о 18:30 офіційний радник вже загиблого Олександра Захарченка Олександр Казаков зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови так званої "ДНР". З розмови зрозуміло, що вони розраховують на вирішення "ситуації" з Владиславом Сурковим, усім відомим як помічник президента Росії Володимира Путіна та куратор тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

"Під час спілкування кремлівські "маріонетки" очікують вердикт після відповідної екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження у РФ майбутнього глави "ДНР" та складу "Совета Министров ДНР", - повідомляють у СБУ.

Того ж вечора відбулася ще одна розмова між Трапезніковим та Денисом Пушиліним, який обіймав посаду голови "Народного Совета ДНР". Вони узгоджували свої дії спільно із "керівником МГБ ДНР" Павленком стосовно якнайшвидшої нейтралізації Казакова через позбавлення його волі.

За їхньою інформацією, Казаков у власних цілях планував героїзувати "образ колишнього ватажка "ДНР" та забезпечити збереження влади так званої "групи Захарченка". Крім цього, Пушилін, висловлює особисту зацікавленість у негайній необхідності усунення із займаної посади терориста Тимофеєва (на прізвисько "Ташкент") через його примусове звільнення з посади "віце-прем’єра-міністра - міністра доходів і зборів ДНР" за терміновим розпорядженням самого ж Пушиліна.

Запис розмов відбувся через тиждень після смерті Захарченка.

"Він свідчить про повну залежність так званого "вищого керівництва ДНР" від рішень "куратора від Кремля" пана Суркова. Зміст перемовин вказує на існуючий сталий конфлікт між "керманичами фейкової республіки". Він доводить наміри Пушиліна та Трапезнікова у будь-який спосіб позбутись впливових конкурентів "з команди Захарченка", зокрема Казакова і Тимофеєва, ("Ташкент") та завершити "місцевий державний переворот", - підсумовують у СБУ.

Нагадаємо, у центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух в ресторані "Сепар" на бульварі Пушкіна, внаслідок чого загинув Захарченко.

20 вересня тимчасово виконуючий обов'язки ватажка так званої "ДНР" Денис Пушилін заявив, що висуне свою кандидатуру на "виборах" ватажка "ДНР".