СБУ виявила в діяльності ряду столичних комерційних фірм порушення законодавства

Понеділок 27 жовтня 2014 10:15
Служба безпеки України виявила в діяльності ряду столичних комерційних фірм порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Служба безпеки України виявила в діяльності ряду столичних комерційних фірм порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У зв'язку з цим СБУ ініціювала розгляд Антимонопольним комітетом України справи за фактом придбання без відповідного дозволу акцій АТ "Брокбізнесбанк" поруч столичних комерційних установ.

Зокрема встановлено, що у серпні 2013 року відповідні комерційні структури отримали контроль над АТ "Брокбізнесбанк" без обов'язкового в таких випадках дозволу органів Антимонопольного комітету України.

Як зазначається, за такі порушення фірмами законодавство передбачає штрафні санкції в розмірі 5% від їх річного обороту.

В рамках зазначеної справи здійснюється перевірка інформації про ймовірну підконтрольності зазначених комерційних структур Сергію Курченко.

Нагадаємо, раніше Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ "Брокбізнесбанк".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся