ua en ru

СБУ виявила мільйонні махінації в аеропорту "Бориспіль"

10:12 01.12.2015 Вт
1 мин
Один із керівників аеропорту завдав бюджету збитків на суму понад 2 млн гривень
СБУ виявила мільйонні махінації в аеропорту "Бориспіль" Фото: СБУ

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) задокументували корупційні дії одного з керівників державного підприємства "Міжнародний аеропорт Бориспіль", через які бюджет недоотримав понад 2 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Правоохоронці виявили зловживання при наданні послуг з обслуговування відвідувачів аеропорту у Прем'єр VIP-зали терміналу "D". За даними слідства, посадовець безпідставно надавав суттєві знижки певним категоріям громадян, на яких не розповсюджуються спеціальні тарифи при користуванні VIP-залою", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно слідчі дії для встановлення інших можливих фактів корупції посадовців міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ затримала кур'єра з грошима та банківськими картками для бойовиків ДНР.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: