СБУ та ГПУ не виявили фактів втручання в роботу системи "Рада" 16 вересня

Служба безпеки України та Генеральна прокуратура України не виявили фактів втручання в роботу системи голосування "Рада" 16 вересня 2014 р

Служба безпеки України та Генеральна прокуратура України не виявили фактів втручання в роботу системи голосування "Рада"  16 вересня 2014 р. Про це повідомила прес-служба голови Верховної Ради України Олександра Турчинова.

Відповідно до акту перевірки, жодних фактів несанкціонованого зовнішнього втручання в роботу системи до, під час або після голосування не виявлено.

"Робота програмно-технічного комплексу - система "Рада-3" під час пленарного засідання Верховної Ради України 16 вересня 2014 р.проходила у штатному режимі, згідно з нормою Регламенту Верховної Ради України (про режим проведення закритого засідання) з відповідним відключенням від інших автоматизованих систем Верховної Ради України. Фактів несанкціонованого зовнішнього втручання в роботу системи під час перевірки не встановлено", - процитувала прес-служба акт перевірки.

Нагадаємо, 17 вересня голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звернувся до ГПУ та СБУ з проханням провести комплексну перевірку роботи апарату Верховної Ради України та системи "Рада" під час розгляду питань на закритому засіданні парламенту 16 вересня 2014 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся