Збірна Фінляндії перед грою з Україною втратила ще одного футболіста

Збірна Фінляндії перед грою з Україною втратила ще одного футболіста Фото: матч чемпіонату Фінляндії

Півзахисник Мехмет Хетемай був викликаний у розташування своєї збірної

Під час матчу чемпіонату Фінляндії між ХІК і СІК травму отримав півзахисник гостей Мехмет Хетемай, викликаний у розташування збірної після дворічної перерви. Про це сообщает сайт zbirna.com.

В ігровому епізоді футболіст впав на газон і після консультацій з лікарями був замінений вже на 30 хвилині зустрічі. До цього часу його команда програвала з рахунком 0:4.

За попередніми даними відновлення Хетемая займе два тижні. Отже, з Україною 11 червня в Тампере він зіграти не зможе.

Крім того, дискваліфікований, на один матч півзахисник "Нью-Йорк Сіті" Александер Рінг. Також не встиг відновитися після травми основний хавбек "К'єво" Перпарім Хетемай.

Нагадаємо, головний тренер збірної Фінляндії Маркку Канерва оголосив список гравців, викликаних на кваліфікаційний матч чемпіонату світу 2018 року з командою України, який відбудеться 11 червня на стадіоні "Ратина" в Тампере. Для підготовки до майбутньої відбірковій зустрічі керівник фінської збірної викликав 22 футболісти.