Савченко заявила, що Україні необхідна диктатура

НовиниПолітика    23.07.2016 - 10:07
Фото: Надія Савченко видала чергову гучну заяву
Фото: Надія Савченко видала чергову гучну заяву

Савченко каже, що мусить стати президентом

Народний депутат Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху, а Україні потрібен певний період диктатури. Про це вона заявила в інтерв’ю DW.

"Щоб змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, який має все у своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали", - зазначила Савченко.


На запитання про президентські амбіції колишня військово-полонена Росії відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю.

"Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу", - заявила Савченко.

Нагадаємо, раніше українська льотчиця і нардеп Надія Савченко заявляла про готовність стати міністром оборони, якщо їй надійде відповідна пропозиція.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ВР планує розширити повноваження президента при призначенні голів місцевих адміністрацій Савченко закликала не зволікати з особливим статусом Донбасу
On Top