Саркозі: Франція продовжить військові дії в Лівії до переможного кінця

НовиниПолітика    25.08.2011 - 00:25

Франція продовжить участь у військовій операції в Лівії рівно стільки, скільки буде потрібно, щоб зломити опір сил, лояльних Муаммару Каддафі, і якщо в цьому буде потреба Перехідній національній раді (ПНР). Про це заявив Президент Франції Ніколя Саркозі на прес-конференції, присвяченій зустрічі французького лідера з главою уряду лівійських повстанців Махмудом Джибрілем, передає телеканал euronews.

"Ми готові продовжувати бойові операції в рамках резолюції 1993 стільки, скільки наші лівійські друзі будуть їх потребувати. Тобто до зламу опору", - повідомив Саркозі.

За його словами, це рішення буде прийматися у згоді з ООН.

Саркозі також розповів, що 1 вересня НАТО може розглянути питання припинення активних військових дій військової коаліції в Лівії.

"Першого вересня ми запросимо наших союзників не тільки, щоб показати, що час контактної групи і військової коаліції підходить до кінця, а що починається час вільної Лівії. Ми переходимо від військового співробітництва до цивільного, щоб підтримати нову вільну Лівію", - підкреслив Саркозі.

Джибріль, у свою чергу, зазначив, що Перехідна національна рада для початку роботи з будівництва нової Лівії гостро потребує фінансової підтримки.

"Нам якомога швидше потрібно отримати доступ до заморожених лівійських вкладів в зарубіжних банках", - зазначив він.

Як стало відомо, Рада Безпеки ООН вже на цьому тижні повинна прийняти рішення про розморожування цих коштів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top