Санкції проти РФ будуть продовжені ще на півроку, - Яценюк

НовиниПолітика    29.11.2016 - 19:37
Фото: Арсеній Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк

Санкції проти РФ будуть продовжені ще на півроку. Про це заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в інтерв’ю журналістам по завершенні зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском у Брюсселі 29 листопада.

"Санкції проти Росії будуть продовжені ще на півроку. І на наше переконання, санкції повинні бути продовжені до того моменту, доки Росія не виконає ключове зобов’язання – це забратися геть з української території. Мова йде про Донецьк, Луганськ і Крим", - заявив лідер партії.

Арсеній Яценюк також наголосив, що будь-які спроби забути Крим "є неприпустимі".

"Ми очікуємо, що санкції будуть продовжені на шість місяців, і принаймні це ще один серйозний крок для того, щоби стримати російську агресію і зобов’язати Росію виконувати Мінські угоди", - сказав він.

Лідер "Народного фронту" також повідомив, що під час зустрічі з Дональдом Туском обговорювалося також питання завершення процедур ратифікації Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС: "Ми очікуємо, що рішення, яке вже зараз знаходиться на столі у наших європейських партнерів, буде прийнято, і процедура ратифікації, яка була зупинена внаслідок нідерландського референдуму, буде завершена в найкоротші терміни".

Крім того, зазначив Арсеній Яценюк, обговорювалося питання надання Україні пакету фінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро, а також завершення процедури отримання фінансової допомоги для реформи державного сектору – для реалізації нового закону України про державну службу, підвищення заробітних плат для державних службовців та підвищення ефективності сфери публічного адміністрування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top