"Самопоміч" рекомендує депутатам Дніпровської міськради Мішалову та Хмельникову скласти мандати

Субота 01 квітня 2017 12:59
"Самопоміч" рекомендує депутатам Дніпровської міськради Мішалову та Хмельникову скласти мандати
Фото: двом депутатам партія рекомендувала добровільно скласти мандати

Відповідне рішення прийнято виконавчим комітетом 30 березня

В’ячеславу Мішалову, секретарю Дніпровської міської ради і члену фракції "Самопоміч" та Артему Хмельникову, голові фракції "Самопоміч" і голові бюджетної комісії Дніпровської міської ради рекомендує добровільно скласти депутатські мандати. Відповідне рішення прийнято виконавчим комітетом 30 березня за результатами висновків робочої групи, яка вивчала поширену інформацію про можливі корупційні дії В’ячеслава Мішалова та бездіяльність в такій ситуації Артема Хмельникова, повідомляється на сайті політсили.

Як зазначається у повідомленні, робоча група перевіряла діяльність міської партії та фракції щодо того, чи їх дії відповідають засадам партії, її статуту, меморандуму кандидата в депутати місцевої ради. За результатами висновків робочої групи, яку очолювала Оксана Сироїд, віце-спікер ВРУ, виконавчий комітет прийняв рішення:

– Рекомендувати депутатам Дніпровської міської ради від "Об’єднання "Самопоміч" В’ячеславу Мішалову та Артему Хмельникову добровільно скласти мандат депутата Дніпровської міської ради.

– Рекомендувати депутатській фракції Об’єднання "Самопоміч" Дніпровської міської ради розглянути питання щодо виключення В’ячеслава Мішалова і Артема Хмельникова зі складу фракції та звернутися до Дніпровського міського голови щодо відкликання В’ячеслава Мішалова із посади секретаря Дніпровської міської ради та Артема Хмельникова із посади голови бюджетної комісії Дніпровської міської ради.

– Виключити Артема Хмельникова з членів "Об’єднання "Самопоміч" на підставі висновків Контрольної комісії партії, що має безпосереднім наслідком припинення його повноважень голови Дніпровської міської організації "Самопомочі".

Зазначається, що обов’язки голови Дніпровської міської організації "Самопомочі" до моменту обрання нового голови покладено на Толстих Андрія Володимировича.

Раніше голова виконавчого комітету "Самопомочі", народний депутат Олег Лаврик скерував звернення до голови НАБУ із проханням перевірити оприлюднену у ЗМІ інформацію про можливе зловживання службовим становищем в особистих інтересах та інтересах членів своєї родини секретарем Дніпровської міської ради В’ячеславом Мішаловим.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся