Саміт G20: країни-учасники посилять контроль на кордонах

Саміт G20: країни-учасники посилять контроль на кордонах
Фото: лідери G20

Посиляться також заходи авіабезпеки

На саміті G20 в Туреччині, лідери країн-учасниць зустрічі домовляться про посилення контролю на кордонах і засобах авіаційної безпеки. Офіційна заява має бути озвучено сьогодні, 15 листопада, ввечері. До прийняття такого рішення найбільші країни світової економіки підштовхнули терористичні акти в Парижі, пише Deutsche Welle

Країни-учасниці саміту також підготували проект заключного повідомлення саміту. У ньому лідери найбільших економік світу взяли на себе обов'язок використовувати усі можливі політичні інструменти для того, щоб вирівняти нерівномірне економічне зростання в світі.

У заключному повідомленні, як очікується, особлива увага буде приділятися солідарності країн у вирішенні кризи біженців, який носить глобальний характер. G20 закличе до скоординованих і всебічним дій, щоб впоратися з цією кризою і його довгостроковими наслідками.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідери G20 під час саміту в Туреччині вшанували хвилиною мовчання жертв терактів в Парижі і Анкарі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся