ru ua

Саакашвілі йде у відставку з поста глави Одеської ОДА

Саакашвілі йде у відставку з поста глави Одеської ОДА Фото: Саакашвілі йде у відставку

Саакашвілі подав у відставку через корупцію в Україні

Михайло Саакашвілі йде у відставку з посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Про це він заявив в ході виступу в Одесі.

Саакашвілі підкреслив, що для нього "останньою краплею стали е-декларації".

"Мені це все дійсно набридло. Я вирішив подати у відставку і розпочати новий етап боротьби. У мене не опустяться руки і я не втомлюся. І нехай вони не розраховують позбутися мене. Я той солдат, який йде стільки, скільки може, скільки треба. Скільки треба до перемоги, яка позбавить Україну від цього корупційного бруду, який капіталізує на крові наших солдатів, на жертвах Майдану. Я впевнений, що в Україні більше, ніж достатньо нових молодих, не заплямованих сил. Ми обов'язково об'єднаємося і закінчимо цю боротьбу перемогою України", - заявив Саакашвілі.

Зазначимо, колишній президент Грузії очолив Одеську ОДА 30 травня 2015 року, днем раніше отримавши українське громадянство.

До цього Саакашвілі був позаштатним радником президента України Петра Порошенка, а також возглявлял новостворена на той момент Рада реформ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава Нацполіції в Одеській області Лорткіпанідзе подав у відставку.

"Для мене було великою честю працювати начальником поліції Одеської області. У житті все має логічний початок, продовження і кінець. Через півтора року з мого призначення на посаду керівника Одеської поліції, я прийняв рішення покинути займану посаду. Хочу побажати удачі кожному поліцейському разом з якими ми пройшли повний труднощів шлях. Я вірю в одеситів і краще майбутнє нашої країни!", - зазначив генерал поліції Лорткіпанідзе.