С.Буряк доручив оптимізувати структуру регіональних податкових інспекцій.

Вівторок 17 листопада 2009 13:20

Голова Державної податкової адміністрації України Сергій Буряк доручив оптимізувати структуру регіональних податкових інспекцій. Таке доручення він дав першому заступникові голови ДПАУ Володимиру Кайзерману під час колегії відомства, передає кореспондент РБК-Україна.

С.Буряк підкреслив, що обласний апарат складає 20% від загальної чисельності штату ДПАУ. "Сьогодні він фактично перетворився на транзит для кореспонденції між районними податковими інспекціями і центральним апаратом. Тому прошу вас, Вадиме Олександровичу, переглянути структуру і чисельність обласного апарату, і подати свої пропозиції, щоб не було у нас на одного працівника два генерали", - сказав він, звертаючись до В.Кайзермана.

С.Буряк повідомив, що всього в Україні діє 472 ГПІУ, що налічують 48 тис. співробітників. Вони обслуговують більше 1 млн платників податків. При цьому, 60 інспекцій забезпечують 80% надходжень до бюджету за рахунок роботи з крупними платниками, ще 300 інспекцій забезпечують щомісячне надходження до бюджету від 1 до 25 млн. грн. "І ще у нас є більше 100 інспекцій, робота яких малоефективна при великій чисельності. Вони дають 500-700 тис. грн в місяць, і тримати 100-200 осіб там, недоцільно. Нам також треба думати про підвищення ефективності роботи спеціалізованих податкових інспекцій", - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся