С.Тігіпко: В Україні необхідно захистити права кредиторів

Четвер 21 квітня 2011 16:11

В Україні права кредиторів потребують додаткового захисту. Таку думку в ході семінару регіональниї ЗМІ висловив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Зараз, безумовно, важливо захистити права кредитора. Банк повинен досить швидко забрати свої застави, якщо він пройшов шлях з позичальником, дав йому можливість реструктуризувати кредит. Якщо це все не спрацьовує, банк повинен забрати квартиру, будь-яку заставу. Ці дослідження по світу... показують одне - там, де захищені права кредиторів, там нижчі ставки по кредитам, і це абсолютно логічно, тому що банк працює дуже просто: ви не повернули йому кредит - він ці гроші закладає в собівартість активого кредиту", - сказав С.Тігіпко.

Крім того, віце-прем'єр припустив, що якщо в Україні не буде створено нормальний інвестиційний клімат, країні не доведеться чекати швидкого економічного зростання.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся