З початку АТО на Донбасі військовий госпіталь Одеси прийняв близько 900 поранених

Понеділок 02 березня 2015 16:56

З початку антитерористичної операції на Донбасі військово-медичний клінічний центр Південного регіону надав допомогу 886 пораненим. Про це в ході прес-конференції повідомив начальник центру Володимир Майданюк.

"З моменту початку бойових дій через наш центр пройшло близько 886 поранених військовослужбовців, за цей час ми провели 1 325 тис. оперативних втручань", - зазначив Майданюк.
На сьогоднішній день у військово-медичному центрі продовжують проходити лікування 35 осіб, які отримали різні поранення.

Ще 75 поранених осіб отримали допомогу в клінічному госпіталі Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, 1 людина продовжує проходити лікування.

Начальник військового госпіталю також відзначив суттєву допомогу з боку волонтерів.

"За минулий рік волонтерські організації міста та області придбали і забезпечили госпіталь необхідним на суму 18 млн 500 тис. грн. Йдеться про медикаменти, про дорогому обладнанні, яке використовується для відновлення здоров'я постраждалих", - зазначив Майданюк. При цьому він додав, що в нинішньому році волонтерами вже зібрано 2 млн 800 тис. грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся