S. Group: АТБ і прокуратура використовують "спадщину" Януковича для "терору" бізнесу

Органи поліції і прокуратура Дніпропетровської області збираються проводити обшуки на підприємствах групи компаній S.Group в рамках кримінальної справи, безпідставність якої була доведена ще в 2014 році. Про це йдеться у відкритих зверненнях представників трудових колективів S. Group до народних депутатів України - членам групи "Депутатський контроль", а також до депутата Володимира Парасюка.

Представники S. Group заявляють, що "за діями силовиків стоїть найбільша мережа супермаркетів "АТБ", яка не хоче повертати борг за поставлений товар".

Зокрема, в листопаді 2015 року генеральний директор ТОВ Дмитро Євтєєв звертався в прокуратуру Дніпропетровської області та до Генпрокуратури із заявою про злочин - нібито створення співробітниками S. Group злочинної групи для заволодіння майном "АТБ" на суму понад 110 млн. грн, говориться в заяві. Хоча насправді, за словами авторів звернень, мова йде про непогашену заборгованість "АТБ" перед підприємствами S. Group. Вони відзначають, що вже є рішення суду про те, що "АТБ-Маркет" має виплатити цей борг.

Автори заяви підозрюють, що за допомогою силовиків боржник хоче зірвати прийняття рішення апеляційної судової інстанції, вилучивши первинні документи, що підтверджують наявність боргів.

"Дане кримінальне провадження щодо можливого ухилення підприємств від сплати податків в період 2012 - 2014 рр. - це фактично спадщина корумпованих структур часів злочинної влади колишнього президента України Януковича. Ще наприкінці 2013 - на початку 2014 р. за замовленням співвласників корпорації "АТБ" і під "кришуванням" колишнього глави служби безпеки України Якименка під егідою "несплати податків" на наших підприємствах був ініційований справжній терор - проводилися обшуки, припинялися виробництва, проводилися допити співробітників", - сказано у зверненні на ім'я народного депутата Парасюка.

Автори листа зазначають, що кримінальні провадження не знайшли продовження після Революції Гідності, оскільки були спочатку безпідставними. "Але хтось дуже хоче зупинити нашу діяльність як національного виробника і зараз, порушуючи штучні кримінальні справи", - сказано у зверненні. Зокрема, за інформацією авторів документа, органи поліції разом з прокуратурою Дніпропетровської області знову розглядають можливість проведення обшуків в рамках нової кримінальної справи за нібито фактами ухилення від сплати податків.

S. Group: АТБ і прокуратура використовують "спадщину" Януковича для "терору" бізнесуS. Group: АТБ і прокуратура використовують "спадщину" Януковича для "терору" бізнесуS. Group: АТБ і прокуратура використовують "спадщину" Януковича для "терору" бізнесуS. Group: АТБ і прокуратура використовують "спадщину" Януковича для "терору" бізнесуS. Group: АТБ і прокуратура використовують "спадщину" Януковича для "терору" бізнесу

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся