Ринок криптовалют сьогодні втратив більше 60 млрд доларів капіталізації

Ринок криптовалют сьогодні втратив більше 60 млрд доларів капіталізації
Фото: Bitcoin (pexels.com)

Загальна капіталізація ринку криптовалют становила близько 410 млрд

Ринок криптовалют сьогодні у п'ятницю, 2 лютого, втратив більше 60 млрд доларів капіталізації. Дані опубліковані на агрегаторі Coinmarketcap.

Згідно з даними агрегатора, станом на 16:00 (за київським часом) загальна капіталізація ринку криптовалют становила близько 410 млрд доларів, втративши за добу 60 млрд.

Нагадаємо, 1 лютого повідомлялося, що частка биткоина (Bitcoin) у загальній капіталізації ринку криптовалют в січні 2018 року опустилася до 32,6%, що є рекордно низьким рівнем за час існування биткоина. Згідно з даними Coinmarketcap, на сьогодні, 1 лютого, биткоин займає 33% ринку. Капіталізація кріптовалюти биткоин становить 160 млрд доларів, а капіталізація всього криптовалютного ринку - 480 млрд.

Крім того, курс биткоина за останні 24 години втратив понад 9% в ціні і, станом на 12:30 (за київським часом), знизився до 8,1 тис. доларів. Повідомляється, що опівночі за Всесвітнім координованим часом (UTC, київ -2) криптовалюта коштувала 9,052 тис. доларів. З тих пір вартість монети биткоина втратила в ціні більш 870 доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся