Ряд країн ЄС постараються заблокувати питання безвіза з Україною, - євродепутат

Понеділок 06 березня 2017 14:05
Ряд країн ЄС постараються заблокувати питання безвіза з Україною, - євродепутат
Фото: Яромир Кохлічек

Блокування можливе через негативний досвід роботи з великими потоками арабських мігрантів

Ряд країн Європейського союзу постарається заблокувати ініціативу з надання жителям України безвізового режиму. Про це заявив депутат Європейського парламенту, член комісії Україна-ЄС Яромир Кохлічек, передають "Известия".

"Деякі європейські держави намагатимуться заблокувати ініціативу (про надання Україні безвізового режиму, - ред.). Може йтися про країни Бенілюксу, перш за все Голландію і Бельгію, які мають негативний досвід роботи з великими потоками мігрантів з арабських країн", - розповів Кохлічек виданню.

За його словами, побоювання про власний ринок праці можуть зіграти ключову роль при майбутньому голосуванні.

"Також проти можуть виступити Португалія, Італія і Іспанія, де гостро стоїть проблема безробіття. В останній українці вже зараз представляють одну з найчисельніших груп мігрантів. В Італії існують великі труднощі з вихідцями з Румунії. Побоювання про власний ринок праці можуть зіграти ключову роль при майбутньому голосуванні", - підкреслив євродепутат.

Нагадаємо, Рада Євросоюзу 2 березня 2017 року погодила лібералізацію візового режиму для громадян України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся