ua en ru

Керівництво "ЛНР" шукає можливості перемкнути газорозподільну мережу області на поставки з РФ, - РНБО

Керівництво "Луганської народної республіки" шукає можливості перемкнути газорозподільну мережу області на поставки з Росії.

Керівництво "Луганської народної республіки" шукає можливості перемкнути газорозподільну мережу області на поставки з Росії. Про це в неділю на брифінгу в Києві заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"За оперативними даними, керівництво терористичної організації "ЛНР" шукає можливості перемкнути газорозподільну мережу області на поставки газу з Росії, відключивши північні райони, що знаходяться під контролем української влади", - заявив Лисенко.

Нагадаємо, станом на 26 вересня в Луганській області частково відключено від газопостачання, знаходяться в критичному стані і потребують обстеження - 172,3 тис. абонентів.