Ручне регулювання цін на ліки не вирішить проблеми, - Квіташвілі

Четвер 05 березня 2015 13:41
Ручне регулювання цін на ліки не вирішить проблеми, - Квіташвілі

Ручне регулювання цін на ліки не вирішить проблеми. Про це сьогодні повідомив міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ціни на ліки указами з міністерства регулювати не можна. Це неправильно і не дає результату, тому що регулювання ринку вручну дає можливість появи чорного ринку, який вже нічим не регулюється. Єдиною відповіддю, яку може дати держава і уряд на зростання цін на ліки, що відбувається через девальвацію гривні, - це більше відкриття ринку, щоб був більший вибір ліків. Регулювання цін вручну - це не відповідь на ситуацію, що склалася", - сказав Квіташвілі.

Раніше глава МОЗ заявляв, що зростання курсу валюти не вплине на вартість закупівель ліків при правильному підході, "тобто якщо закупівлі будуть здійснюватися через міжнародні організації".

5 березня Квіташвілі повідомив, що законопроект про спрощену реєстрацію ліків буде внесений до Верховної Ради України до кінця березня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся