"Рівнегаз" за місяць встановив 42 будинкових лічильника газу

НовиниЕнергетика    26.10.2016 - 14:38
"Рівнегаз" за місяць встановив 42 будинкових лічильника газу
"Рівнегаз" за місяць встановив 42 будинкових лічильника газу

За вересень встановлено майже третину від загальної кількості працюючих приладів обліку, що дозволяє врахувати блакитне паливо майже 10 тис. жителів регіону, які використовують газ лише для приготування їжі. Про це повідомляє прес-служба "Рівнегазу".

За даними компанії, всього в Рівненській області встановили 134 будинкові лічильники газу. Після установки лічильник фіксує обсяг спожитого газу в цілому по будинку. Щомісячно дані приладу в автоматичному режимі надходять в газорозподільне підприємство. Загальний обсяг палива розподіляється на кожного зареєстрованого мешканця в будинку. На підставі саме цих обсягів постачальник газу формує рахунки і виставляє їх споживачам.

"Кожен житель багатоквартирного будинку після встановлення будинкового лічильника, буде мати можливість порівняти свої розрахунки і визначитися, яким чином надалі платити за газ і чи варто взагалі встановлювати індивідуальний лічильник в квартирі. У той же час, навіть після встановлення будинкового пристрою, споживач зможе коли-небудь встановити і індивідуальний лічильник", - пояснює технічний директор Олександр Ганжа.

Теги публікації: Рівне  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся