ru ua

Російське командування на Донбасі приховало понад 20 випадків загибелі та каліцтва військових, - розвідка

Російське командування на Донбасі приховало понад 20 випадків загибелі та каліцтва військових, - розвідка Фото: військові РФ на Донбасі

У військових частинах РФ на Донбасі збільшується кількість випадків дезертирства та самогубств

Російське командування на Донбасі приховало понад 20 випадків загибелі та каліцтва військовослужбовців Російської Федерації, що сталися у 2017 році. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

"У підрозділах 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ продовжує працювати комісія 1 АК ЗС РФ, якою вже виявлено більше двадцяти фактів приховування командуванням полку загибелі та каліцтва військовослужбовців, що сталися у цьому році", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у російських військових частинах на Донбасі збільшується кількість випадків дезертирства та самогубств, що пов’язано з фізичним та морально-психологічним перевантаженням особового складу.

"10 січня у 7 окремій мотострілецькій бригаді (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ самовільно залишили місце служби 10 військовослужбовців підрозділу протиповітряної оборони. В артилерійському підрозділі бригади внаслідок порушення правил безпеки під час розгрузки боєприпасів отримали важкі травми п’ять військовослужбовців", - йдеться у повідомленні.

Обстановка в районі проведення АТО станом на 11 січня У з’єднаннях та частинах 1 (ДОНЕЦЬК) і 2 (ЛУГАНСЬК) АК ЗС РФ збі...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 11 січня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Донбасі за тиждень загинув один військовий РФ, 9 поранені.