"Газпром" завершив процедуру ліквідації RosUkrEnergo

"Газпром" завершив процедуру ліквідації RosUkrEnergo
Фото: "Газпром"

RosUkrEnergo було виключено зі списку афільованих осіб "Газпрому"

Російський "Газпром" завершив процедуру ліквідації швейцарського газового трейдера RosUkrEnergo, розпочату ще в 2014 році. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на документи компанії.

Як повідомляється, RosUkrEnergo було виключено зі списку афільованих осіб "Газпрому", складеного станом на 30 червня 2016 року.


"У 2004-2009 роках RosUkrEnergo виступала посередником між Україною та Росією з постачання газу. У 2009 році компанія була відсторонена від посередництва, - новий контракт на поставку газу був укладений безпосередньо між "Нафтогазом" і "Газпромом", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, RosUkrEnergo - компанія з перепродажу природного газу на території України, а також Східної та Центральної Європи. Зареєстрована в 2004 р. як спільне підприємство двох фінансових організацій - групи "Газпромбанк" (володіє 50% акцій СП через зареєстровану в Швейцарії компанію ARosgas Holding A. G.) і компанії Centragas Holding, фактичними власниками якої є громадяни України Дмитро Фірташ (90%) і Іван Фурсін (10%).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ вимагає скасування мораторію на стягнення майна з боржників "Нафтогазу".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся