"Газпром" завершив процедуру ліквідації RosUkrEnergo

НовиниЕнергетика    13.07.2016 - 09:56
Фото: "Газпром"
Фото: "Газпром"

RosUkrEnergo було виключено зі списку афільованих осіб "Газпрому"

Російський "Газпром" завершив процедуру ліквідації швейцарського газового трейдера RosUkrEnergo, розпочату ще в 2014 році. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на документи компанії.

Як повідомляється, RosUkrEnergo було виключено зі списку афільованих осіб "Газпрому", складеного станом на 30 червня 2016 року.


"У 2004-2009 роках RosUkrEnergo виступала посередником між Україною та Росією з постачання газу. У 2009 році компанія була відсторонена від посередництва, - новий контракт на поставку газу був укладений безпосередньо між "Нафтогазом" і "Газпромом", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, RosUkrEnergo - компанія з перепродажу природного газу на території України, а також Східної та Центральної Європи. Зареєстрована в 2004 р. як спільне підприємство двох фінансових організацій - групи "Газпромбанк" (володіє 50% акцій СП через зареєстровану в Швейцарії компанію ARosgas Holding A. G.) і компанії Centragas Holding, фактичними власниками якої є громадяни України Дмитро Фірташ (90%) і Іван Фурсін (10%).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ вимагає скасування мораторію на стягнення майна з боржників "Нафтогазу".

Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить 32,7 млрд гривень

Ціна нафти Brent опустилася нижче 54 доларів за барель

Ціна нафти Brent піднялася вище 55 доларів за барель

On Top