ru ua

Російський банк став кредитором французької ультраправої партії Ле Пен, - ЗМІ

Російський банк став кредитором французької ультраправої партії Ле Пен, - ЗМІ
Ультраправа партія Франції "Національний фронт", лідером якої є Марін Ле Пен, отримає від Першого Чесько-Російського Банку (ПЧРБ) кредит в 9 млн євро.

Ультраправа партія Франції "Національний фронт", лідером якої є Марін Ле Пен, отримає від Першого Чесько-Російського Банку (ПЧРБ) кредит в 9 млн євро. Про це повідомляє французьке видання Le Figaro з посиланням на казначея "Національного фронту" Валлерана де Сен-Жюста.

Сен-Жюст зазначив, що партія дійсно домовилася про кредит з російським банком і вже отримала першу частину обіцяних грошей в розмірі 2 млн євро.

"Ми вже давно шукаємо, у кого позичити грошей для фінансування наших виборчих кампаній. Наш банк, як і більшість французьких і європейських банків, категорично відмовляються від того, щоб зайняти навіть сантим Національному Фронту і кандидатам Нацфронта", - зазначив Сен-Жюст.

Нагадаємо, у вересні Євросоюз ввів санкції проти ряду російських банків, які забороняють купувати, продавати або здійснювати операції з цінними паперами та інструментами грошового ринку найбільших російських державних організацій терміном обігу більше 30 днів.