Російська "Транснефть" відсудила в Україні 30 тис. т вилученого технічного палива

Рівненський обласний суд України підтвердив право власності "дочки" "Транснефтепродукта" (дочірня компанія "Транснефті") - компанії "Прикарпатзахідтранс" - на технічні нафтопродукти обсягом 30 тис. т. Про це повідомили в прес-службі Господарського суду області.

Повідомляється, що дизпаливо знаходиться всередині спірної труби на ділянці "Самара - Західний напрямок", яка прокачує дизельне паливо в Угорщину. Крім того, 21 січня 2015 р. рішенням суду були скасовані забезпечувальні заходи (арешт) на клієнтське паливо, що належить "ЛУКОЙЛу" і "Транснафти", яке має бути поставлене угорським споживачам.

Суперечка навколо права власності на експортну нефтепродуктовую трубу триває. У четвер має відбутися засідання Вищого господарського суду України, який планував розглянути касаційну скаргу "Транснафти", що не визнає перехід права власності трубопроводів "Прикарпатзападтранса" Україні. Проте засідання суду було відкладено на місяць.

Нагадаємо, в листопаді 2014 р. суд відібрав у російської компанії 1,5 тис. км нафтопроводу, що проходить через Україну.

Російська "Транснефть" збиралася оскаржити націоналізацію трубопроводу своєї "дочки" в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся