Російська опозиція опублікує доповідь Нємцова про військових РФ в Україні

Середа 04 березня 2015 17:08
Російська опозиція опублікує доповідь Нємцова про військових РФ в Україні

Представники російської опозиції планують опублікувати найбільш значущі витримки з доповіді Бориса Нємцова про російських військових, які брали участь в українському конфлікті. Про це повідомив газеті The Times російський опозиціонер Ілля Яшин, передає Deutsche Welle.

За його словами, незважаючи на те, що комп'ютер з оригіналом доповіді був вилучений під час обшуку у квартирі Нємцова, опозиція має намір відновити документ з цими доказами.

Яшин розповів про існування доповіді після вбивства Нємцова. Він додав, що робота мала назву "Путін і війна, і в ній були зібрані докази наявності російських військ в Україні, а також їх участь в боях з українськими військами". Активіст попередив, що на отримання доступу до документів та публікацію потрібно час.

Говорячи про Нємцова, Яшин зазначив: "Він міг би жити комфортного і легкого життя. Але він вибрав інший шлях і пішов від нас як герой".

Нагадаємо, Нємцов був убитий увечері 27 лютого на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви.

Повідомлялося, що незадовго до смерті Нємцов заявляв про загрозу його життю.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся