Росія вимагає від суду ООН в Гаазі відмовити Україні в прийнятті забезпечувальних заходів

Росія вимагає від суду ООН в Гаазі відмовити Україні в прийнятті забезпечувальних заходів
Фото: Міжнародний суд ООН в Гаазі

Представник РФ заявив, що для захисту населення Україна повинна виконувати мінські угоди

Представник Росії на Міжнародному суді Організації Об'єднаних Націй у Гаазі Роман Колодкін заявив, що суд повинен відмовити Україні у проханні про встановлення забезпечувальних заходів. Про це повідомляє "ТАСС".

Повідомляється, що Україна звинувачує РФ в порушенні Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

"У відповідності з 60-ю статтею регламенту суду і на основі доводів, наведених у ході слухань, Росія вимагає від Міжнародного суду ООН відмовити в проханні про встановлення забезпечувальних заходів, поданому Україною", - сказав Колодкін.

Представник РФ також сказав, що на розгляді суду перебувають "дві різні справи, які Україна штучно з'єднала для того, щоб звинуватити населення ДНР і ЛНР в тероризмі, а Росію - в підтримці тероризму і переслідуванні етнічних меншин".

Також Колодкін заявив, що для прийняття забезпечувальних заходів "не існує жодного ризику непоправного збитку, ні термінової необхідності".

Українська сторона наполягає, що метою забезпечувальних заходів є захист найбільш вразливих верств населення на Донбасі.

Нагадаємо, суд ООН в Гаазі винесе рішення по тимчасовим заходам проти Росії до кінця квітня, заявила Олена Зеркаль.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся