Росія побудує в Криму два нові СІЗО

НовиниНадзвичайні події    23.09.2016 - 16:42
Фото: Крим
Фото: Крим

СІЗО планують побудувати в Сімферополі та Керчі

Російська Федерація має намір побудувати в анексованому Криму два нові СІЗО. Про це заявив заступник директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії Олег Коршунов, повідомляє "РИА Новости".

Як наголошується, СІЗО планують побудувати в Сімферополі та Керчі. На даний момент в анексованому Криму функціонує тільки один СІЗО - в Сімферополі, де містяться арештанти зі всього півострова.

"Один СІЗО вже будується на базі виправної колонії №1 в Сімферополі. До кінця року вже будуть стіни стояти. У планах на 2017-2025 роки будівництво нового великого СІЗО-тисячника в районі Керчі", - сказав Коршунов, зазначивши, що на будівництво СІЗО в Керчі потрібно кілька мільярдів рублів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за інформацією російських ЗМІ з посиланням на Федеральну службу безпеки РФ у Криму, на півострові добровільно здалися "правоохоронцям" два учасника блокади Криму.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ФСБ заявила про добровільну здачу двох учасників блокади Криму Туреччина не визнає легітимність виборів до Держдуми РФ у Криму
On Top