Росія депортує американського пастора

НовиниНадзвичайні події    10.07.2016 - 12:37
Фото: Джеймсу Френсісу Малкасі інкримінують порушення міграційних правил
Фото: Джеймсу Френсісу Малкасі інкримінують порушення міграційних правил

Відповідне рішення ухвалив Радянський районний суд Самари

Радянський районний суд Самари ухвалив рішення про депортацію американського пастора Джеймса Френсіса Малкахи за порушення міграційних правил. Про це повідомила адвокат американця Карина Арутюнян "Інтерфаксу".

Вона розповіла, що йому закидають адміністративне порушення, передбачене ч. 2 ст. 18.8 КоАП Росії (порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в РФ або режиму перебування (проживання) в РФ).

Адвокат уточнила, що, на думку правоохоронних органів, він займався місіонерською діяльністю, порушивши Федеральний закон №115 "Про правове становище іноземних громадян у Росії".

"Йому необхідно покинути Росію протягом п'яти днів. Крім цього, Малкаху оштрафовано на 2 тисячі рублів", - йдеться в повідомленні.


Арутюнян пояснила, що вважає рішення про депортацію необґрунтованим і має намір подати апеляційну скаргу в понеділок, 11 липня.

Як повідомило джерело агентства в правоохоронних органах, громадянин США приїхав до Самари, щоб обвінчати одностатеву пару. Він сказав, що хтось поскаржився на це дільничному, після чого пастора доставили у відділ поліції.

Однак Арутюнян стверджує, що така заява - "абсолютна неправда".

"Жодних лекцій, жодних "вінчань" - нічого такого не передбачалося", - сказала вона.

За її словами, він приїхав у Самару до друзів і знайомих, "пастор розповідав їм про історію релігій, культури - тобто йшла звичайна бесіда, не більше того", стверджує захист.

Адвокат також додала, що, за розповідями Малкахи, при затриманні йому не роз'яснили його право на захист і право не свідчити проти себе.

Нагадаємо, раніше Росія видворила з країни двох дипломатів США у відповідь на аналогічні дії Вашингтона.

On Top