ua ru

У Росії на хабарі затримано главу Мінекономрозвитку Улюкаєва

У Росії на хабарі затримано главу Мінекономрозвитку Улюкаєва Фото: міністра економіки РФ Олексія Улюкаєва затримали на хабарі

Обставини злочину пов'язані з отриманням міністром 14 листопада 2016 року 2 млн доларів

У Росії в результаті проведення оперативних заходів затримано міністра економічного розвитку РФ Олексія Улюкаєва. Про це йдеться на сайті слідчого комітету РФ.

"Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Слідчого комітету Російської Федерації порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 6 статті 290 КК РФ (отримання хабара в особливо великому розмірі)", - йдеться в повідомленні.

Як стверджують в СК РФ, обставини злочину, пов'язані з отриманням Улюкаєвим 14 листопада 2016 року двох мільйонів доларів США за видану Мінекономрозвитку позитивну оцінку, що дозволила ПАТ "НК "Роснефть" здійснити операцію з придбання державного пакета акцій ПАТ АНК "Башнефть" у розмірі 50%.

Наразі щодо міністра проводяться необхідні оперативні слідчі дії.

Повідомляється, що найближчим часом слідство планує висунути Улюкаєву обвинувачення і клопотати про обрання запобіжного заходу.

За інформацією "Інтерфаксу", гроші Улюкаєву було передано під час слідчого експерименту під контролем силовиків і претензій до керівництва "Роснефть" у СК немає.

Нагадаємо, скандального суддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса оголосили в міжнародний розшук.