У Росії зустрічі з виборцями прирівняли до мітингів

У Росії зустрічі з виборцями прирівняли до мітингів
Фото: мітинг у Росії (kremlin.ru)

Про зустрічі з виборцями тепер необхідно повідомляти у органи виконавчої влади

В Російській Федерації (РФ) набув чинності закон, який дозволяє проведення вуличних зустрічей депутатів з виборцями тільки після інформування органів виконавчої влади. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"В РФ набув чинності закон, згідно з яким вуличні зустрічі депутатів з виборцями можуть проводитись тільки після повідомлення в органи виконавчої влади", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, депутати зобов'язані повідомляти про зустрічі з виборцями у формі мітингу, ходи, демонстрації або зборів не раніше ніж за 10 і не пізніше ніж за 5 днів до заходу.

Так, зустрічі в приміщеннях, спеціально відведених місцях та у дворах будинків депутатам дозволяється проводити без попереднього повідомлення. Також, за перешкоджання проведенню зустрічі депутатів з громадянами введена адміністративна відповідальність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронні органи Москви затримали 136 неповнолітніх в ході опозиційної акції проти корупції 12 червня 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся