Ярославський заявив, що знайшов у президента повну підтримку планів по відродженню ХТЗ

Ярославський заявив, що знайшов у президента повну підтримку планів по відродженню ХТЗ

Власник і президент групи DCH, ключовий акціонер і інвестор Харківського тракторного заводу (ХТЗ) Олександр Ярославський заявив, що знайшов у президента України Петра Порошенка повну підтримку планів по відродженню підприємства. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ярославського.

"В останні дні ситуація почала стабілізуватися. По-перше, нам вдалося знайти спільну мову з кредиторами – вчора відбулося зібрання, яке дало "зелене світло" санації підприємства. І, по-друге, що ще важливіше, влада усвідомлює важливість ХТЗ для країни і Харкова. Я зустрічався з Президентом України Петром Олексійовичем Порошенком і знайшов повну підтримку наших планів по відродженню підприємства. Позитивні сигнали ми отримали і від обласної та міської влади нашого регіону. Тому я впевнений, що вже найближчим часом ХТЗ чекають зміни на краще – особисто я докладу для цього всі зусилля", - заявив Ярославський.


Як повідомлялося раніше, на зборах зареєструвалися кредитори, що сумарно володіють 90,35% голосів. Більшістю вони проголосували за початок проведення процедури досудової санації, яка дозволяє розблокувати діяльність підприємства.

Свою підтримку початку процесу врегулювання вчора також висловили представники Харківської облдержадміністрації, а Михайло Фатєєв, заступник міського голови Харкова, директор Департаменту економіки і комунального майна, особисто прибув на ХТЗ, щоб звернутися до колективу зі словами підтримки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся