ru ua

Роскомнагляд погодився зареєструвати месенджер Telegram

Роскомнагляд погодився зареєструвати месенджер Telegram Фото: Telegram (unsplash)

Telegram надав всі необхідні за законом дані

Месенджер Telegram надав всі необхідні за законом дані для внесення до реєстру організаторів поширення інформації. Про це повідомляє BBC.

"Таким чином, Telegram почав працювати в правовому полі Російської Федерації. Впевнений, що й інші міжнародні комунікаційні сервіси повинні поступити аналогічним чином", - заявив глава відомства Олександр Жаров.

Раніше в середу власник Telegram Павло Дуров заявив, що згоден на реєстрацію месенджера в ролі розповсюджувача інформації в Росії, якщо мова йде тільки про п'ять ідентифікаторів, які месенджер повинен повідомити в Роскомнадзор".

Дуров пояснив, що запитувані відомством реєстраційні дані про компанії-видавця Telegram не є секретом і доступні будь-якому бажаючому в відкритих джерелах".

Жаров на це відповів, що готовий внести мессенжери до реєстру Роскомнадзора на підставі відомостей з відкритих джерел, про які говорив Дуров, якщо їх буде достатньо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фахівці компанії Check Point виявили в веб-версії месенджерів WhatsApp і Telegram уразливості безпеки, які дозволяють зловмисникам отримувати доступ до аккаунту жертви.