Ярош відповів Пастуху на заяву щодо мінометів "Молот"

НовиниПолітика    04.11.2016 - 16:35
Фото: Дмитро Ярош
Фото: Дмитро Ярош

Народний депутат України Дмитро Ярош прокоментував українським ЗМІ заяву свого колеги по Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Тараса Пастуха про якість мінометів українського виробництва "Молот".

"Я буквально вчора був на передовій і спілкувався з нашими минометчиками. Можу абсолютно точно сказати, що "Молот" - це відмінні міномети. І по купчастості, точності і по інших характеристиках, - сказав він. - Я, на жаль, не був на засіданні комітету і не знаю, чим керувався Пастух у своїх заявах. Так, у мінометів були незначні технічні недоліки, але вони дуже легко усуваються".

Слова Дмитра Яроша підтвердив і командир 5 окремого батальйону УДА з позивним Чорний:

"Я б спочатку запитав у цього депутата, де він стріляв з мінометів "Молот". І тоді я зміг би з ним конструктивно розмовляти. Насправді, це кращі міномети, з яких я вів роботу. І я дуже хочу, щоб Україна стала сьомою країною в світі, яка випускає міномети. Зрозумійте, якби вони були погані, їх би не замовляли країни НАТО. Наші міномети замовляють натовці, а для нас вони чомусь погані. Уявіть собі, люди підняли технологічний процес за три місяці. Такими темпами навіть під час Другої світової війни не ставили технологічний процес. Я спілкувався з конструкторами, і вони продемонстрували, що ті зауваження, які вони отримали від військовослужбовців, що вони вже усунули. І в нових партіях мінометів їх немає. Там вже посилена конструкція на вузлах, з якими були проблеми. Але, чесно кажучи, ці проблеми з'явилися тому, що особовий склад ці міномети просто закидав в машини. Це зброя, і вона вимагає до себе відповідного ставлення", - сказав він.

Також комбат похвалив міномет. За його словами, він перевершує аналоги по купчастості стрільби і працює менш шумно.

Крім того, важливою перевагою "Молота" є можливість замовлення запчастин і комплектуючих у виробника в разі поломки.

Раніше під час "години запитань до уряду" на засіданні ВР, нардеп від "Самопомочі" Тарас Пастух розкритикував якість мінометів українського виробництва.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top