Rolls-Royce, Airbus та Siemens запустять гібридний електролітак в 2020 році

НовиниТелеком & IT    29.11.2017 - 03:56
Фото: Airbus (airbus.com)
Фото: Airbus (airbus.com)

Розробка буде модифікованою версією літака ВАЕ 146

Компанії Rolls-Royce, Airbus і Siemens працюють над спільним проектом електролітака, який мають намір запустити в 2020 році. Про це повідомляє DW.

"Siemens, Airbus і Rolls-Royce спільно розробляють гібридний електролітак E-Fan X, який вони планують випробувати в 2020 році", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, проект спрямований на досягнення екологічних цілей Євросоюзу щодо зниження викидів вуглекислого газу, а також зниження рівня шуму, якого не можна досягти за допомогою сучасних технологій.

Зазначається, що розробка буде модифікованою версією літака ВАЕ 146, в якій два з чотирьох турбовентіляторних двигунів будуть замінені на два електромотори потужністю мегавати виробництва Siemens.

"E-Fan X є важливим кроком до досягнення нашої мети зробити електролітак в найближчому майбутньому", - заявив головний технічний директор Airbus Павло Єременко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що британський лоукостер EasyJet повідомив про плани розробити пасажирський літак, що працюватиме на електричному акумуляторі.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top