ua en ru

Батьки футболістів із Запоріжжя просять спортивних функціонерів захистити дитячий футбол

Батьки футболістів із Запоріжжя просять спортивних функціонерів захистити дитячий футбол Фото: вихованці дитячо-юнацької спортивної школи "Металург" із Запоріжжя

Батьки вихованців дитячо-юнацької спортивної школи "Металург" із Запоріжжя звернулися міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова, президента ФФУ Андрій Павелко і президента ДЮФЛУ Віталію Борта з проханням захистити дитячий футбол в регіоні від повного розвалу. Про це йдеться у колективному листі родичів вихованців ДЮСШ "Металург" (Запоріжжя), надісланого на адресу спортивних функціонерів, копією якого володіють українські ЗМІ.

Батьки футболістів із Запоріжжя просять спортивних функціонерів захистити дитячий футбол"Ситуація у нас практично безвихідна. Наших дітей, які займаються футболом, і в майбутньому можуть принести нашій країні спортивну славу, позбавили тренувальної бази. Це зробив колишній власник ПФК "Металург" (Запоріжжя) Олександр Богуслаєв. Спочатку він розвалив і збанкрутував єдиний професійний футбольний клуб нашого міста – запорізький "Металург", а тепер "перекриває кисень" дитячій школі", - йдеться у відкритому листі.

Автори звернення стверджують, що Богуслаєв без будь-яких підстав закрив доступ дітям і тренерам на футбольної бази по вул. 12 квітня (м. Запоріжжя), яка раніше традиційно була місцем тренувань вихованців ДЮСШ.

Це "кричущий" факт, адже земля, на якій розташований спорткомплекс, належить запорізькій громаді, наголошується у відкритому листі.

"Олександр Богуслаєв фактично прирікає наших дітей на страшну долю. Якщо у них не буде можливості для повноцінних тренувань, то зникне сенс в самому існуванні школи, яка вижила після оголошення про ліквідацію ПФК "Металург" виключно завдяки безкорисливій допомозі батьків, міській владі Запоріжжя та ПАТ "Запоріжсталь"!", - стверджують батьки юних запорізьких футболістів.

Так само у відкритому листі наголошується, що діти будуть позбавлені можливості займатися улюбленим видом спорту, будуть "викинуті на вулицю".

Автори звернення вимагають від спортивних функціонерів втрутитися в ситуацію, допомогти повернути дітям можливість для тренувань, запобігти "вбивству" єдиного в Запоріжжі центру масового дитячого футболу.

Батьки футболістів із Запоріжжя просять спортивних функціонерів захистити дитячий футболРаніше тренер команди Леонід Ключик інтерв'ю запорізьким ЗМІ заявив, що не знає до кого звертатися: до керівництва міста чи до колишнього керівництва ФК "Металург".

"Соромно через дірку в паркані перелазити. Соромно. На вулиці вже холодно переодягатися, але тренуватися ще можна. Ми сподіваємося, що конфлікт розв'яжеться. Є ж щось людське у власників цієї бази. Не мені тут тренуватися, а дітям. Хочу показати приклад дітям, що футбол – це на все життя. Футбол з пацанів робить мужиків, згуртовує команду. На жаль, нема до кого звертатися", - сказав Леонід Ключик.

Як повідомляли ЗМІ, у жовтні 2015 року керівники запорізького футбольного клубу "Металург" прийняли рішення зняти команду зі змагань у професійній футбольній лізі України.