РФ у разі вторгнення в Україну може зайняти всі стратегічні об'єкти за 3-5 днів, - НАТО

Російська Федерація в разі вторгнення в Україну може зайняти всі стратегічні об'єкти за три-п'ять днів.

Російська Федерація в разі вторгнення в Україну може зайняти всі стратегічні об'єкти за три-п'ять днів. Про це в Брюсселі заявив головнокомандувач військами Філіп Брідлав, передає Deutsche Welle.

За оцінками НАТО, Росія зосередила на кордоні з Україною всі війська, необхідні для нападу. З допомогою цих сил РФ в змозі досягти всіх військових цілей на Україні за три-п'ять днів.

Бридлав назвав ситуацію на російсько-українському кордоні "неймовірно тривожить".

За його словами, минулої ночі НАТО зафіксувала невеликі переміщення російських військ, проте немає ніяких ознак того, що російські солдати повертаються в казарми.

Раніше міністри закордонних справ країн НАТО закликали Брідлава до 15 квітня проаналізувати всі можливості надання підтримки східноєвропейським країнам-членам альянсу, відчувають занепокоєння з-за ситуації навколо України. У відповідь на це Брідлав повідомив, що плановане сприяння буде включати підтримку і на суші, і в повітрі і на морі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся