ua ru

РФ погрожує обстріляти церкви на Великдень: вірян закликали бути пильними

РФ погрожує обстріляти церкви на Великдень: вірян закликали бути пильними Фото: РФ погрожує обстріляти церкви на Великдень (wikipedia.org)

Правоохоронці закликають українських вірян бути пильними на Великдень та уникати масових скупчень. Оскільки Росія фактично погрожує обстріляти церкви в цей день.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Управління державної охорони України.

"Великдень - одне з найважливіших свят для всіх християн. Але для рашистів немає нічого святого. ​​Тож правоохоронці закликають вірян бути особливо пильними: міноборони рф фактично зараз погрожує обстріляти українські церкви у Великодню ніч. Численні бобардування святинь яскраво свідчать про те, що у росії відсутня будь-яка повага до церков", - йдеться в повідомленні.

Тож СБУ та Нацполіція рекомендують главам церков мінімізувати кількість присутніх на святкових богослужіннях.

"Будь ласка, заради безпеки утримайтеся від масових скупчень у культових спорудах. Дотримуйтеся правил комендантської години, встановлених цивільними адміністраціями", - закликали в повідомленні.

Там також додали, що великодні богослужіння для християн східного обряду будуть доступні в онлайн-форматі та телебаченні.

Нагадаємо, в Луганській області на Великдень у храмах не буде богослужінь.

Також у Львові не проводитимуться нічні богослужіння під час Великодня. Однак, до молитви можна долучитися до комендантської години та наступного дня зранку.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.