ru ua

РФ вимагає скоротити число посад для жінок в рядах бойовиків на Донбасі, - ГУР

РФ вимагає скоротити число посад для жінок в рядах бойовиків на Донбасі, - ГУР Фото: бойовики на Донбасі (YouTube screenshot)

На Донбасі бойовики влаштовують на "службу" родичок, які не виїжджають з Росії

Військове командування Російської Федерації розпорядилося скоротити число посад для жінок в рядах бойовиків на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України у Facebook.

Повідомляється, що російський Генштаб за результатами перевірки з'єднань бойовиків на Донбасі прийняв рішення скоротити до мінімуму кількість посад, які можуть комплектуватися жінками.

"Серед виявлених грубих порушень наводяться факти фіктивного прийняття на військову службу за контрактом дружин (родичок) і "подруг" російських офіцерів, яким відразу після підписання контракту були оформлені відпустки по вагітності або за станом здоров'я і вони весь час проходження військової служби проживали на території РФ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, командування вимагало негайно звільняти жінок при виявленні порушень на службі.

"Передбачається провести додаткове розслідування і притягнути до відповідальності всіх командирів (начальників), винних у порушенні кадрової дисципліни і нецільовому використанні бюджетних коштів", - додали в розвідці.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 14 червня До Центру територіал...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 14 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше ООН заявили про понад 400 тис. позбавлених пенсії українських громадян з ДНР і ЛНР.