ua en ru

РФ планує направити 12-й гумконвой на Донбас наприкінці січня - на початку лютого

РФ планує направити 12-й гумконвой на Донбас наприкінці січня - на початку лютого Джерело фото:AFP

Російська Федерація планує направити так званий дванадцятий гуманітарний конвой на Донбас наприкінці січня - на початку лютого. Про це заявив сьогодні на брифінгу речник АТО полковник Андрій Лисенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Російські власті анонсували, що готується так званий 12-й "гуманітарний конвой" на Донбас наприкінці січня - на початку лютого", - зазначив Лисенко.

За його словами, терористи збільшують кількість провокаційних обстрілів і агресивних дій проти українських військовослужбовців відразу після отримання чергового вантажу з РФ.

Тим часом, як додав Лисенко, влада України дала доручення про прискорення процедури оформлення гуманітарних вантажів на територію, підконтрольну терористам. "Підрозділам, які уповноважені здійснювати оформлення перепусток для переміщення гуманітарних вантажів, дано доручення про максимально оперативної опрацювання звернень від організацій, які надають гуманітарну допомогу", - заявив спікер АТО.

Також Лисенко зазначив, що оновлений порядок в'їзду передбачає розгляд заяв про ввезення гуманітарної допомоги в термін до 3 діб.

Нагадаємо, 9 січня одинадцятий російський "гуманітарний конвой" залишив територію України.