РФ може здійснити чергове вторгнення в Україну з Криму, - посол у ФРН

НовиниПолітика    17.08.2016 - 03:31
Фото: посол України у ФРН Андрій Мельник побоюється вторгнення Росії з Криму
Фото: посол України у ФРН Андрій Мельник побоюється вторгнення Росії з Криму

Україна закликає Німеччину посилити тиск на Росію

Посол України в Німеччині Андрій Мельник вважає, що нове вторгнення в Україну Російська Федерація може здійснити з території анексованого Криму. Про це він заявив в інтерв’ю Reuters, передає DW.

Дипломат повідомив, що після анексії півострова у 2014 році Росія розмістила на його території 40 тис. солдатів та сучасну військову техніку.


Мельник наголосив, що подальше вторгнення РФ на українську територію може відбутися не лише зі Сходу, але і з Півдня, тобто з самого півострова.

На думку посла, виникнення нового кривавого конфлікту буде "справді фатальним" не лише для України, але передусім для всієї Європи.

Крім того, він закликав федеральний уряд Німеччини зайняти жорсткішу позицію щодо Росії щодо анексованого Криму.

"Ми сподіваємося на набагато, набагато чіткіші слова, ми сподіваємося також на більш дієву і більш жорстку дипломатію", - пояснив посол України в Німеччині.

Нагадаємо, Російська Федерація використала провокацію в Криму для "торпедування" роботи нормандського формату - таку думку висловив президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з президентом Франції Франсуа Олландом та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

On Top